Z cyklu: „TEPPICHOWY RAPORT: zadbaj o swoich najbliższych – ekologiczne metody czyszczenia dywanów”

Dlaczego warto wybierać ekologiczne metody czyszczenia dywanów?
Regularne profesjonalne czyszczenie jest bardzo ważnym elementem pielęgnacji dywanów i przedłużającym ich żywotność. Kiedy większość ludzi szuka usługi czyszczenia dywanów chcą znaleźć firmę o najwyższych standardach, która zaoferuje im najlepszą ofertę relacji jakość – cena. Nie warto jednak zapominać o ekologicznych formach czyszczenia. W poszukiwaniu wielkiego odkurzacza lub najlepszej usługi świadczonej przez profesjonalną firmę czyszczącą powinieneś zwrócić uwagę na „zielony aspekt”.

Być może najważniejszym powodem, aby podjąć decyzję o zastąpieniu, któregoś ze środków chemicznych, bądź sprzętu jest jego wpływ na środowisko zewnętrzne jak i wewnętrzne (Twojego domu). Ciężkie czyszczenie dywanów może być bardzo szkodliwe dla zdrowia. Istnieje wiele środków chemicznych do czyszczenia dywanów, które obecnie są dość szkodliwe dla zdrowia, a szczególnie dla małych dzieci i zwierząt. Niektóre z tych substancji są również uważane za rakotwórcze. Dlatego czynnik wewnętrzny jest tak bardzo ważny dla zdrowia Twojej rodziny!
Zielone rozwiązania do czyszczenia mają mniejszy wpływ na stan naszej planety, zuużycie mniejszej ilości wody to jeden z kluczowych aspektów, jeśli chodzi o gospodarkę wodną. AF-Teppich w tej materii posiada zespół wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów gotowych do wykonywania wysokiej jakości usług czyszczenia. Umów się na spotkanie, lub przyjeźdż do naszej siedziby na ulicy Kominiarskiej 4.

Wszystkiego NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH! 

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.