Z cyklu: „INNE TYPY ZABRUDZEŃ: problem czarnych brzydkich linii wokół drzwi – zabrudzenie filtracji”

Problem czarnych brzydkich linii wokół drzwi.
Jeśli masz kolorowy dywan możliwe, że masz doświadczenie z ciemnymi liniami, które pojawiają się na dywanie. Te zabrudzdzenia nazywamy zabrudzeniami filtracji, ponieważ pochodzą z powietrza przepływającego przez dywan. Powietrze to próbuje się przedostać przez szparę między dywanem, a podłogą w Twoim domu. Podczas tego ruchu powietrza brud przykleja się początkowo w wymiarze mikroskopijnym, lecz może nagromadzić się do widocznych czarnych linii. Najczęściej są to miejsca takie jak przedpokój, czy obszar wewnątrz okien tarasowaych.
Ten rodzaj zabrudzenia trudno usunąć, ponieważ cząstki zabrudzenia osadzają się bardzo mocno, aż wnikają głęboko w stos dywanów. Potrzebne będą nam specjalistyczne produkty, które przygotowane są na rodzaj filtracyjnego zabrudzenia.

Jeśli chodzi o kwestie profilaktyczną, to musimy pamiętać o kilku kwestiach. Pierwsza to regularne odkurzanie sfery wokół otworów klimatyzacyjnych. Powinniśmy również usuwać z dala od kanałów powietrznych takie elementy naszego wystroju jak pojemniki czy dzbanki. Musimy też być ostrożni gdy czyścimy ten typ zabrudzenia, gdyż użycie zbyt dużej wody spowoduje, iż mikroskopijny brud ostanie na poszyciu dywanu od spodu.
Najlepiej jednak uczynisz jeśli skontaktuj się z naszą firmą AF-Teppich i oddasz sprawę specjalistą od czyszczenia dywanów i tapicerek!

Wszystkiego NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH! 

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.