Z cyklu: „Metody czyszczenie dywanów i tapicerek – znaczenie firm sprzątających.”

Znaczenie firm sprzątajacych.


Właściciele domów często zakładają, że ich dywany i tapicerki są czyste ponieważ wyglądają na takie. Jednak nawet dywany i tapicerki, które wyglądają nieskazitelnie mogą zawierać w swym poszyciu lub ukrywać w innych zakamarkach swojej struktury zarazki, kurz i brud pod powierzchnią, którego nie dostrzegamy gołym okiem. Aby zwiększyć trwałość i wygląd dywanów i tapicerek, należy czyścić je co roku profesjonalnie – nawet zanim uznasz, że jest na nich nagromadzone znacznie widoczne gołym okiem zanieczyszczenie.

Wybór firm sprzątających – najlepszym rozwiązaniem AF Teppich!
Przy wyborze usługi opieki dywanu lub tapicerki, należy rozważyć następujące kwestie:

Czy firma posiada dobrą reputację?Będzie ona zapewniać bezpłatną wycenę online lub telefoniczną?Może zapewnić referencje od poprzednich klientów?Technicy są odpowiednio przeszkoleni i wyposażeni w najbardziej zaawansowaną technologię czyszczenia?Czy do usług wykonywanych przez firmę pracownicy podchodzą z satysfakcją?
Zainwestowanie czasu dla konserwacji Twoich dywanów i tapicerek, pomaga przedłużyć żywotność i wygląd, nie mówiąc już o zmniejszeniu gromadzenia się brudu, roztocza i alergenów, z którymi można współegzystować na co dzień.

autor: Anna Fitał

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.