Z cyklu: „SZYBKIE RADY DLA OGŁADY – 5 najczęściej zadawanych pytań na temat czyszczenia dywanów i tapicerek.”

Jeśli chcesz, by Twój dywan został profesjonalnie oczyszczony musisz zaznajomić się z większą ilością tematów, by trafić na te najbardziej skuteczne i odpowiadające Twojemu problemowi. AF-TEPPICH ułatwi Ci sprawę! Ten post ma na celu odpowiedzieć na najczęściej kierowane i formuowane pytania w związku z profesjonalnym czyszczeniem dywanów i tapicerek, które słyszymy od potencjalnych klientów.
1. Jaki powinien być czas schnięcia dywanu?

To zależy wyłącznie od rodzaju sprzętu wykorzystywanego przez spółkę/osobę, a także od zakresu usługi. Używając gorącej wody (czyszczenie parą) – dywany mogą być całkowicie suche w godzinę lub dwie, oczywiście jeśli urządzenie ma wystarczającą moc.
Ale, jeśli zdecydujesz się wynająć firmę, która tnie koszty, może to trwać bardzo długo. Nawet dzień lub dwa (co przynosi ryzyko zbyt mocno nawilżonego dywanu).
W naszym przypadku proces schnięcia dywanu zawiera się w całym cyklu, który jest nieprzerwalny, kończy się tuż po opuszczeniu przez nas pomieszczenia, z racji tego, iż stosujemy silne ssanie – wykorzystując profesjonalne suszarki typu turbo.
2. Czy istnieje ryzyko skurczu dywanu lub tapicerki?

Ryzyko skurczenia się dywanu, bądz tapicerki zazwyczaj jest skorelowane ze złą jakością, taniego sprzętu!Jako AF-TEPPICH przed podjęciem metody działania skrupulatnie bierzemy pod uwagę szereg czynników takich jak: temperatura pomieszczenia, dobór odpowiednich środków chemicznych, czy samo zoptymalizowanie sprzętu – nasze maszyny ssąc wodę i znieczyszczenia pod wysokim ciśnieniem minimalizują ryzyko występowania dodatkowych problemów np. z wilgocią.
3. Czy stosowane przez nas środki chemiczne są bezpieczne dla moich dzieci i zwierząt?

Tak, używamy produktów o najwyższym standardzie. Są to sprawdzone środki chemiczne, które zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa i wpływu na środowisko.Taka polityka kosztuje nas trochę więcej, ale wyniki i czystość Twojego otoczenia są tego warte!Mimo, że nasze produkty są całkowicie bezpieczne, zalecamy, aby podczas profesjonalnego czyszczenia dywanów i tapicerek odciągać swoje małe dzieci i zwierzęta od epicetrum zdarzenia!
4. Czy podczas czyszczenia muszę przenieść wszystkie moje meble?

Nie, ale jeśli chcesz być pełnym profesjonalistą to winneś przenieść meble przed rozpoczęciem czyszczenia, tak aby móc umiescić je z powrotem po zakończeniu procesu.Jedyne, co zalecia się przed każdym czyszczeniem dywanów to, by usunąć małe, delikatne przedmioty takie jak: naczynia, porcelana, ozdoby itp.
5.Czy jako AF-TEPPICH dojeżdzacie do klientów?

Tak! Dojeżdzamy do naszych klientów, odbieramy daną tapicerkę, czy dywan, a następnie już w naszej siedzibie przy ul. Kominiarskiej określamy typ zabrudzenia wraz z metodą działania przeciwko niemu.
Dodatkowo – obecnie w naszej letniej ofercie, dojazd do Ciebie jest zupełnie darmowy! 
Wszystkiego NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH! 

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.