Z cyklu: „TEPPICHOWY RAPORT: TOP 5 – najlepszych szamponów dostępnych na rynku w 2015 roku – część 1”

Gdy szukasz odpowiedniego szamponu do użytku domowego należy mieć na uwadze kilka czynników, które zwiększą Twoje szanse na znalezienie najlepszego do danego problemu związanego z dywanem lub tapicerką. Choć kusząca jest zawsze kwestia wydanych pieniążków, to trzeba zbalansować Twe dążenia miedzy nie odpartą chęcią pokonania zabrudzenia, a odpowiednim zabezpieczeniem otoczenia jak i wykładziny. Chęć środków chemicznych zawiera po prostu bardzo mocno skondensowaną zawartość, która przy użyciu złych proporcji może nam bardziej uprzykrzyć życie naszych domowników niżeli pomóc. W sposób szczególny w poniższym zestawieniu potraktowaliśmy kwestie opieki i dbania o Twoje domowe zwierzaczki. Produkt oczywiście powinien zawierać naturalne składniki, które działają względem wkrzystkich gatunków dywanów/wykładzin. Przedstawione produkty posiadają odpowiednie zamienniki, jednak ich skład często jest mniej skondensowany. Zapraszamy do zestawienia TOP 5 najlepszych szamponów dostępnych na rynku prania i czyszczenia dywanów, wykładzin bądz tapicerek.

MIESJCE 5.


Hoover 2X CleanPlus Carpet Cleaner & Deodorizer

Produkt znanej marki Hoover jest nietoksycznym i ulegającym biodegradacji środkiem czyszczącym. Można go stosować do czyszczenia dywanów jak i tapicerek. Podczas stosowania naturalna formuła przenika włókna zmywalne w sposób jak chwali się producent: „(…) skuteczny nie tylko pod względem usuwania kurzu, brudu, ale także zastałych uporczywych plam/zabrudzeń bez wpływu na integralność struktury materiału.” W przeciwieńswie do zwykłych mydeł i szamponów jego formuła low-foam nie wymaga spłukiwania. Wysycha szybko i ma właściwości neutralizujące nieświeży zapach, który niechcianie buduje często poszycie naszego dywanu. Jest on bezpieczny i zoptymalizwaony dla wszytkich odkurzaczy.

MIEJSCE 4.

BISSEL 2X 78G6B Professional Deep Cleaning Formula

Na 4 miejscu kolejna znana marka, która widniała już apropo naszego zestawienia najlepszych odkurzaczy 2015 roku, czyli BISSEL. Produkt ten to istny korporacyjny smok, którego polubią wszyscy przedsiębiorcy, gdyż usuwa plamy i zabrudzenia występujące przez duże natęzenie ruchu, takich miejśc jak korytarze czy recepcje, które widnieją na liście najtrudniejszych do czyszczenia. Dzięki niemu poprawisz wygląd estetyczny Twoich pomieszczeń na długi czas, gdyż zawiera on formułę konserwująca poszycie dywanu. Wykorzystuje on formułę głębokiego czyszcenia – wnika we wkłókna najgłębiej zanieczyszczone i tworzy powłokę chroniącą nazywaną Scotchgard Protector. Zawiera również odświeżający i neutralizujący dodatek naturalny. Produkt ten przeszedł wiele testów laboratoryjnych jest: biodegradowalny, brakuje w nim fosforanów, ciężkich metali i wybielaczy. Słowem gwarant bezpieczeństwa użytkowania w domowym zaciszu.

Wszystkiego NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH! 

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.