Z cyklu: „Metody czyszczenie dywanów i tapicerek – czyszczenie za pomocą octu.”

W nowym cyklu opiszemy dla was porcje sposobów na usunięcie zanieczyszczeń z wykorzystaniem octu. Stosowanie poniższego sposobu dla czyszczenia dywanów i tapicerek może okazać się znacznie mniej kosztowne niż tradycyjne np. czyszczenie metodą pary wodnej. Roztwory czyszczące pary mogą być kosztowne i są zwykle wykonane z silnych środków chemicznych.
Napełnij zbiornik swej maszyny (na obrazku Steam Cleaner) za pomocą octu pełnej konsystencji. Jeśli odkurzacz parowy posiada dedykowany zbiornik na roztwór czyszczący, użyj go po całości zamiast komercyjnego rozwiązania czyszczenia parowego. 
Jeżeli środek czyszczący jest połączony z gorącą wodą w pojedynczym zbiorniku w odkurzaczu parowym, pozwala to spotęgować efekt finalny czyszczenia Twego dywanu lub tapicerki. Analogicznie do używanego przez Steam Cleaner ilości środka chemicznego dostosowujemy ilość octu, czyli jeśli instrukcja wskazuje 4 uncji (113,4 g) roztworu czyszczącego, użyj 4 uncji (113,4 g) octu. 
Należy obsługiwać maszyny do czyszczenia parą wodną zgodnie z zaleceniami. Dywan (i pokój) mogą pachnieć octem podczas czyszczenia. Jednak nie ma się co martwić – gdy dywan jest suchy, zapach po dłuższym czasie rozwieje się. Zalecamy po prostu otworzyć okna – by stworzyć idealny przeciąg, który przyśpieszy proces czyszczenia dywanu lub tapicerki. Oczywiście jeśli nie masz czasu na tego typu rozwiązania zgłość się do specjalistów od AF-Teppich z siedzibą we Wrocławiu!
WSZYSTKIEGO NAJCZYSTSZEGO życzy AF-Teppich!
autor: Anna Fitał

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.