Z cyklu: „Metody czyszczenie dywanów i tapicerek – Uwagi odnośnie metod czyszczenia codziennego i prania dywanów”

Uwagi odnośnie metod czyszczenia codziennego i prania dywanów.


Spośród wszystkich dostępnych metod czyszczenia dywanów, nie chodzi o to, który jest najlepszy. To często zadawane pytanie jest błędnie formuowane już na początku waszej przygody, czy wręcz walki z dywanowymi plamami, bądz innych problemami wynikającym z codziennego użytkowania dywanu. Kluczem jest sformuowanie pytania właściwego – jakim jest zagadnienie: „Która metoda jest najlepsza DLA DANEJ POTRZEBY CZYSZCZENIA dywanu”. Tak postawione pytanie od razu nakieruje nas na szczególnie ważne i wymagające kontroli podpunkty, które pomogą wam w określaniu czyszczenia czy prania dywanów na przyszłość:
– musimy określić, która metoda jest najlepsza dla naszej pracy (chodzi o dokładne przeczytanie np. artykułów i recenzji na temat różnych zagadnień dywanowych)
– określenie ewentualnych problemów i ograniczeń, jakie nakłada na nas sytuacja (chodzi tu przede wszystkim o wiek dywanu, jego zeksploatowanie względem mocy stosowanego produktu, a także mamy tu na myśli aspekty czysto finansowe)
– omówienie oczekiwań, tak byśmy byli zadowoleni z efektów wpełni ciesząc się rozwiązaniem problemu (bardzo często, gdy nie zawaużymy jakiegoś dodatkowego elementu, to użyty środek chemiczny możliwe, że nie będziemy mogli użyć ponownie, gdyż zniszczymy tym samym poszycie dywanu lub tapicerki)

PAMIĘTAJ: nie zależnie od tego, jaką metodę używasz i jakie produkty zakupisz musisz dbać o swój dywan ciągłym jego odkurzaniem. Tylko takie podejście do sprawy spowoduje, iż brud i naleciałóści z tygodni i miesięcy nie utrudnią Ci pracy przy czyszczeniu, bądz praniu dywanu.
Według specjalistów około 79% wszystkich zabrudzeń w głębi poszycia dywanu, można usunąć systematycznym odkurzaniem. Niestety ten krok jest często pomijany ze względu na obecne czasy – pogoni za pracą i pieniedzmi ludzie nastawiają się na radykalne środki kupując „mocne” produkty chemiczne lub zamawiając usługi firm świadczących kompleksowe czyszczenie i pranie dywanów lub tapicerek. 

PAMIĘTAJ:tylko z usług AF-Teppich we Wrocławiu będziesz mógł być w pełni zadowolony, a co najważniejsze Twój dywan będzie profesjonalnie obsłużony!

WSZYSTKIEGO NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH!
autor: Anna Fitał

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.