Z cyklu: „TEPPICHOWY RAPORT: nowe trendy 2015 roku na temat dywanów i tapicerek – nowe oblicze firmy Best Wool Carpets”

W tym wpisie chcemy zaprezentować wam nowe oblicze holenderskiej firmy Best Wool Carpets – renomowanego producenta wykładzin wełnianych. Na widocznych zdjęciach poniżej możemy dostrzec zarówno nowe logo firmy jak i ich maskotkę. Przesympatyczna owieczka to nie tylko symbolika odnosząca się do flagowego wyrobu firmy, która swą działalność rozpoczynała od małej firemki tkackiej, ale również znak zmian dyktowanych przez rynek prania/czyszczenia dywanów i tapicerek. 

W związku z narastającym trendem ku kompozycją dywanów przeznaczonych stricte wystrojom hoteli Best Wool Carpets pragnie sfokusować swe siły na realizacje komercyjnych projektów. Jest to główne przesłanie, które bardzo dobrze widać na pierwszym zdjęciu (owieczka dzierżąca napis 2015). Warto jednak dodać, iż całość przedsięwzięcia dopełnia zapowiedź nowych kolekcji hospitality oraz ma zamiar ukazać zmienione oblicza serii wykładzin domowych.

Słowem poprzedzającym rozwinięcie naszego wpisu będzie krótki rys historyczny związanym z logiem. Poprzednie rozwiązanie graficzne przetrwało ostatnie 20 lat jako czarny napis „best wool carpets”. Okrągła czcionkę osadzono na żółtym pasku symbolizującym dywan. Rozwiązanie o tyle proste co jednak staromodne, stąd nowoczesny wygląd – napis u góry „best wool” pogrubiony i bardziej zadziorny, dolny carpets – okrągły i klasyczny. Połącznie stonowanych pastelowych barw szarości przedziela oba napisy klasyczny „box”.

Dlaczego właściwie piszemy o Best Wool Carpets?
Powód jest banalny lecz znaczący. Holendrzy rozpoczeli bowiem od 12 miesięcy dzialalność na naszym rodzimym rynku. Fakt ten jest nie tylko warty uwagi, lecz nie jako zobowiązuje nas do prezentacji firmy wam – czytelnikom naszego AF-Teppichowego bloga na temat czyszczenia dywanów i tapicerek. Pierwszy rok jak udało się nam dowiedzieć był dla firmy niezwykle owocny. B.W.C ciężko pracowało na naszym rynku uwzględniając dwie płaszczyzny: promocji produktów i budowy nowej siatki dystrybutorów. Rąbka tajemnicy uchylił ostatnio reprezentant firmy B.W.C, który zapowiedział, iż nadchodzący 2015 rok będzie pasmem niezwykłych rozrostów firmy o nowe działy sprzedaży w Polsce, a także wykorzystaniem już pełnej gamy mediów i środków promocyjnych – jak media społecznościowe, spotkania, eventy, czy periodyki. Produkty prezentowane przez firme są obecnie dostępne w każdym dużym mieście w Polsce.

Co to znaczy dla użytkowników dywanów?
Dla polskiego rynku czyszczenia dywanów i tapicerek jest to bardzo dobra wiadomość. Best Wool Carpets to uznana marka, która swymi produktami wiedze prym jeśli chodzi o dostosowanie do urządzeń piorących i czyszczących. Specjalizują się w produkcji dywanów z owczej wełny. Wykorzystują przy produkcji metody luftingu. W swym asortymencie posiadają grubo ponad 30 serii. Wszystkie kolekcje składowane są w miejscowości Eindhoven. 
Wszystkiego NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH! 

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.