Z cyklu: „TEPPICHOWY RAPORT: nowe trendy 2015 roku na temat dywanów i tapicerek – kolory, formy, materiały i innowacje.”

Pierwszy wpis w tym miesiąciu będzię kolejnym z cyklu nowych trendów oraz eventów na rynku czyszczenia dywanów i tapicerek. W styczniu tego roku w Niemczech, a dokładniej w Hanowerze miała miejsca kolejna edycja Domotex, wiodących na świecie targów dla dywanów i wykładzin podłogowych. Oto najnowsze trendy, kolory, formy, materiały i innowacje z dziedziny wykładzin podłogowych, dywanów i tapicerek, które zostały podane do publicznej wiadomości (zdjęcia poniżej).

To co rzuca się na pierwszy rzut z relacji przedstawianych w większości publikacji dostępnych w sieci to fakt, iż wykładzina podłogowa jest obecnie traktowana, jako istotna część dekoracji wnętrz, a nie tylko jakiś mały szczegół. Jak pisaliśmy wcześniej istnieje wiele nowych trendów, które posiadają określone współczynniki: bogatą gamę stymulacji dla zmysłów, grafiki oraz rozwiązania artystyczne, które będą upiększać każdą przestrzeń lub metodę ułatwiającą czyszczenie i utrzymanie porządku w Twoim domowych zaciszu.

Oto kilka wskazówek określających spodziewane nowe tendencje dywanowe do „rozwinięcia” w 2015 roku:

Artystyczne układanki to nowa kolekcja Vorwerk „Elementary Shapes” jest tworzona przez mistrza kolaży Werner’a Aisslinger’a – to wirtuoz kreatywnych rąk, który to efekt końcowy jest niejako kontynuacją bardzo udanej kolekcji płytek dywanowych Hadi Teherani. Genialne rozwinięcie Aissilinger’a odnośnie tendencji artystycznych to połączenie sześciu podstawowych kształtów geometrycznych (czterech klocków i dwóch prostokątnych kawałków łączących) w jedno metrowym szerokim patchworku – które mogą być przekształcane w różnych wersjach o różnej długości w zależnosći od płytki, którymi są połączone – projektant tworzy tym samym arcydzieło bogate w kolory i kształty.

Dzięki różnicą w kolorze, kształcie i materiale wykonane projekty są zlecane na zamówienie. Układanka dywanowa może stać się wspaniałym punkte w każdej przestrzeni – przynosząc swieże spojrzenie na długich korytarzach. Przedefiniowanie tradycyjnego dywanu, z bardzo ważnym naciskiem na innowację artystyczną, to także wynik praktycznego przemyślenia. Przejawiają się ono w antypoślizgowym rozwiązaniu spod dywanu, który zapobiega poruszaniu się układanek. Aisslinger oferuje świeże, kolorowe, artystyczne i niezwykle elastyczne rozwiązanie dla Twojej podłogi.
Wszystkiego NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH! 

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.