Z cyklu: „SZYBKIE RADY DLA OGŁADY – eko-czyszczenie nowy sposób na żywotność dywanów i Twojej rodziny.”

Eko-czyszczenie nowy sposób na żywotność dywanów i Twojej rodziny!
Czy Twój dywan ma za sobą przeżyte ciężkie chwile podczas, których używałeś różnych metod czyszczenia dywanów w celu usunięcia plamy? Korzystanie z domowych środków do czyszczenia dywanów to nie tylko nieszkodliwe rozwiązanie, ale również zupełnie darmowe. Co jeśli jednak chiałbyś je udoskonalić? Rozwiązaniem jest eko-czyszczenie! Złota zasada, której powinieneś się trzymać to zero tolerancji dla ostrych produktów chemicznych, których zbyt częste stosowanie bardzo powoduje spadek żywotności poszycia dywanu. Zmień swój stary dywan i uchroń rodzinę od niepotrzebnych toksyn już teraz!
Najlepsze produkty pozwalające na eko-czyszczenie to te z rodziny „VAX”. Przy użyciu ich sprzętu i rozwiązań jak m.in. podkładka dywanowa spowodujesz rozpoczęcie zdrowego trybu pracy z dywanami. Jasne – możesz sądzić, że w zupełności Twoje dotychczasowe metody były skuteczne. Wszak Twój dywan jest nieskazitelnie czysty – bez żadnych plam. W całej tej ocenie i zupełnie brakuje jednak refleksji. Refleksja ta płynie nie tyle z samej „zielonej filozofii” co z poszanowania zdrowia, szczególnie najbliższych. Ilość toksyn przedostających się do domowego powietrza zaraz po zastosowaniu środków silnie chemicznych względem dywanu jest 4x większa jeżeli by zliczyć wszystkie Twoje inne czynności sprzątające.
Pierwszą i oczywistą czynnością przed zastosowaniem się według EKO-wskazówek jest dokładne odkurzenie dywanów. W tej materii polecamy szczególnie wielofunkcyjne maszyny VAX, które posiadają dodatkowe narzędzia do czyszczenia dywanów jak i podłóg np. miękkie szczotki, które umiejętnie przygotują dywan przed właściwym czyszczeniem usuwając najbardziej zbity kurz i kawałki brudu. Jeśli chodzi o zwalczanie plam i zapachów najlepszy na rynku model to Dual Power Pro. Dodatkowe rozwiązania jakie możesz zastosować to różnego rodzaje spray’e, które nie posiadają chemicznych składników. Spray’e szczególnie chronią dywany z przyszłego zabarwień/utraty koloru. Wybrane rozwiązania do czyszczenia dywanów i formuły zostały również zaprojektowane specjalnie dla alergików i cierpiących właścicieli swoich ukochanych zwierząt domowych. 
Najlepszą rzeczą w eko-sposobach na czyszczenie dywanów to fakt, iż nie trzebać czekać kilku dni, by dywan wyschnął. Wszystkie dostępne na rynku sposoby zajmują godzinę lub dwie. Jest to kolejny praktyczny plus, które pozwala czuć się Twoim domownikom zupełnie swobodnie i co najważniejsze zdrowo!

Wszystkiego NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH! 

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.