Z cyklu: „Dlaczego nie należy próbować czyścić dywanów na własną rękę? – Wybierz AF-Teppich!

Dlaczego nie należy próbować czyścić dywanów na własną rękę?
Rozważasz spędzenia weekendu robiąc porządki? Właśnie chciałeś zająć się czyszczeniem swoich dywanów, zapewne przeglądasz teraz najtańsze produkty dostępne w hipermarkecie chcąc załatwić wszystkie swoje problemy szybko i tanio… BŁĄD! Cytując klasyka nie idzcie tą drogą i ty… mój drogi czytelniku!
Tym wpisem chcemy wam rozjaśnić umysły odnośnie samodzielnego czyszczenia i prania dywanów, bądz tapicerek. Chcemy byście zrozumieli wynikające z tego względu ryzyko, które ciężko jest niejednokrotnie zminimalizować do całkowitego zera. Zapewne czytając to już przeszedł Ci przez myśl pomysł związany z wynajęciem urządzenia do czyszczenia dywanów z lokalnego sklepu lub hipermarketu. No właśnie tu czeka Cię kilka DYWANOWYCH PUŁAPEK:

1. Maszyny do czyszczenia dywanów, czy wynajęte lub zakupione w hipermarkecie nie mają mocy profesjonalnego sprzętu do czyszczenia i prania dywanów. Ten czysto profesjonalny może pochwalić się lepszym „zastrzykiem” pary, ciepłotą i skutecznością ssania itp. zaletami. Braki te powodują naturalny problem związany z niemożnością skutecznego wyczyszczenia swojej powierzchni użytkowej.
2. Detergenty, detergenty i jeszcze raz detergenty. Większość maszyn do czyszczenia dywanów używa detergentów. Jeśli nie wypłuczesz w 100% detergentu z dywanu możesz nabawić się nie lada problemu, który przenosi się na dalszą żmudniejszą pracę, powodując szybkie ponowne zabrudzenie. Profesjonalne firmy do czyszczenia dywanów nie używają detergentów, zamiast tego wolą używać zabiegi czyszczące lub wykorzystywać procesy prące, które w sposób naturalny i dążeniowy wypracowali w ramach swojej działalności kierując się doświadczeniem nabytym podczas zleceń.
3. Czas schnięcia: wspólnym problemem dla domowych maszyn do czyszczenia dywanów jest niski poziom zwilżania. Jest to nie tylko niewygodne, ale może spowodować skurczenie i brązowienie dywanu!

Pamiętaj te trzy wymienione wyżej kwestie to nie tylko związek przyczynowo skutkowy, ale również Twoje pieniądze! Dlatego nie marnuj swoich pieniędzy mamiąc się wizją połowy zysku. Nie porównuj kosztów wynajmu maszyn czy środków czyszczących.

Zaufaj NAM – doświadczonej firmie AF-Teppich z siedzibą przy ul. Kominiarskiej 4. Wynajęcie naszej profesjonalnej firmy czyszczącej dywany i tapicerki na terenie Wrocławia to zapewnienie swoim dywanom i tapicerkom:

– poteżnego sprzętu wysokowyspecjalizowanego

– odpowiednich środków czyszczących nie powodujących efektu „ponownego zabrudzenia”

– szybkiego schnięcia, suchości na dotyk w 1 godzinę i całkowitego wyschnięcia w 2-3 godziny

– głębokiego w swej skuteczności zastosowania – usunięcia kurzu i brudu, bakterii, pyłków i alergenów

Zadzwoń do nas już teraz – posiadamy ponad 20 lat doświadczenia!

(71) 325 89 61, 501 148 510

Wszystkiego NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH! 

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.