Z cyklu: „SZYBKIE RADY DLA OGŁADY – pupile w domu, a czyszczenie dywanów.”

Pupile w domu, a czyszczenie dywanów – czyli jak posprzątać po nich sierść.

Tym wpisem poszerzamy ostatnio rozpoczęty cykl o zakres związany z naszymi zwięrzecym domownikami, którzy potrafią przysporzyć nam często nie lada problemów. Szczególnie tych związanych z poźniejszym czyszczeniem dywanów, czy tapicerek samochodowych. Chcemy zwrócić uwagę na brud i plamy pochdzące od czworonogów, zarówno tych małych jak i dużych.
W dzisiejszych czasach w prawie każdym domu znajduje się pies czy kot. Każdy człowiek, który ma zwierzęta, wie jak uciążliwe jest sprątanie jego sierści. Z łatwością przyczepia się ona niemalże do wszystkich rzeczy znajdujących się w naszym domu. Niestety nie ma sposobu na to, żeby nasz pupil jej nie gubił, już taka jego natura. Więc naszym zadaniem jest znalezienie dobrego sposobu, żeby temu zaradzić i nie męcząc się szybko ją usunąć. Już nie raz borykaliśmy się z tym problemem i przekażemy Państwu kilka najlepszych metod, które się sprawdzają w każdym domu.

Najłatwiejszym sposobem pozbycia się sierści z wyposażenia wnętrz, mamy tutaj na myśli głównie dywany, do których najchętniej się ona przyczepia. Pierwszym krokiem jest założenie gumowych rękawiczek oraz zwilżenie je specjalnym płynem, kótry jest u nas dostępny – to naprawdę świetny sposób, który dokładnie usuwa wszystkie włosy i kłaczki. Po zakończeniu usuwania sierści z dywanów, wystarczy oczyścić pod bierzącą wodą rękawiczki i gotowe. Jeśli w jakimś domu zabraknie rękawiczek, zabieg czyszczenia dywanów można wykonać również gąbką, którą będzie trzeba zwilżyć wodą z błyskawicznym i skutecznym płynem do płukania tkanin. 
Jest to szybki i łatwy sposób czyszczenia, który nasi specjaliści od czyszczenia dywanów mają to już opanowane do precyzji.

Wszystkiego NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH! 

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.