Nadchodzi wiosna – mini rozprawka na temat dywanów.

Nadchodząca wiosna może być doskonałą okazją do zmiany w sposób diametralny wnętrza Twojego domu. Jeśli chciałbyś nadać przestrzeni odpowiedniego liftingu, dywan może być do tego świetnym dodatkiem. Musisz jedynie trzymać się kurczowo pewnych reguł, które pozwolą Ci zachować wysoką skuteczność czyszczenia podłóg i dywanów.

Niezależnie od tego, czy remontowałeś ostatnio swe mieszkanie, czy dopiero co zakupiłeś dom – musisz pamiętać, że dywan dodaje wartości, stylu i wiele więcej niżeli inne przedmioty znajdujące się w przestrzeni wewnętrznej.

Argumenty, które możemy przytoczyć jako wiodące dla wykorzystania dywanów niżeli innych rodzajów podłóg to m. in.: opłacalność  i wydajność. Zdarza się bowiem, niżeli niektóre twarde powierzchnie podłogowe wymagają dużego i kosztownego czyszczenia przez cały okres eksploatacji. W przypadku mobilnych dywanów, nie dość iż jest to o wiele łatwiejsze to do tego tańsze! Regularne odkurzanie i co najmniej coroczne głębokie czyszczenie to wszystko, co jest konieczne, aby utrzymać dywan w należytej kondycji – trwale konserwując go do zamierzonego stylu życia.

Na łamach naszego AF-Teppichowego bloga pisaliśmy również wiele na temat wielości opcji projektowych. Stos, pętla i inne konstrukcje pozwalają nadać specyficzną atmosferę i komfort. Do tego zabawa kolorami i ich odcieniami jest nieograniczona.

Co raz częściej mówi się o zrównoważonym rozwoju w produkcji dywanów. Przez długi okres panowania przemysł dywanowy ciężko pracował, aby upewnić się, że jego produkty są przyjazne dla środowiska. Dlatego jeśli lubisz żyć w pokoju z Mamą Gają to dywany typu eko – są dla Ciebie!

Często zapomina się o błahostkach lub rzeczach z pozoru nieważnych. W przypadku zastosowania dywanów względem codziennego czyszczenia nie wolno zapominać o idących w parze właściwościach. Nasze kochane dywany potrafią świetnie izolować zimne przestrzenie Twojego domu, a także zabezpieczać przed wilgocią lub osadzaniem się nieprzyjemnych zabrudzeń. Tworzą nie jako barierę dla Twoich codziennych wojaży po pokojach.

Pamiętaj o powietrzu! To kolejny dowód na to, iż EPA prowadzi skuteczne badania. Według nich spędzamy około 90% naszego czasu w pomieszczeniach, co daje do myślenia. Szczególnie jeśli chodzi o jakość powietrza. Nie zapominaj o cyrkulacji i dbaniu o świeżość i odpowiednią wilgotność.

Wszystkiego NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH!
autor: Anna Fitał

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.