Z cyklu: „RODZINNY KĄT: poradnik na temat czyszczenia dywanów i tapicerek”

Często łamiemy nasze noworoczne postanowienia, właściwie nie pozwalając w nich wytrwać przynajmniej na kilka miesięcy. Pewnie nie raz mówiliście sobie, od teraz zmieniam swoje niechlubne przyzwyczajenia i zaczynam dbać o moje mieszkanie czy dom w sposób kompleksowy: będę dbał zarówno o utrzymanie czystości dywanów, jak i mebli. Na pewno też zmierzyłeś się z nie jednym dywanowym zabrudzeniem, które miało charakter „tych cięższych” do wyczyszczenia. Wtedy też pomyślałeś, co by było gdybym pielęgnował swój dywan regularnie? W tym wpisie pomożemy Ci ustalić kilka wskazówek, które pomogą Ci chronić swoją inwestycję… (bo tak powinieneś w ostatecznym rozrachunku do tego podchodzić) dbając o swój rodzinny kąt. Mógłbyś oczywiście wymyśleć mnóstwo wymówek, ale z AF-Teppich nie uczynisz tego, ZAPEWNIAM CIĘ!
Zabrudzenia od butów.
Często, największym zagrożeniem dla podłogi i dywanu nie jest to, co jest w domu, ale raczej to, co zostaje wnoszone do niego. By ominąć używanie środków chemicznych i wody ciesząc się tym samym jedynie odkurzaniem, poproś by rodzina i goście zdejmowali buty przed wejściem do przedpokoju. Jeśli jednak nie przykładasz większej wagi do wystroju Twojego przedpokoju, to najprościej będzie usunąć dywan z tego pomieszczenia, wtedy unikniesz nieprzyjemnych, często wilgotnych zabrudzeń.
Innym sposobem na utrzymanie czystości Twojego przedpokoju, są specjalnie maty, które w ostatnim czasie ulepszyły swe zastosowanie dzięki nowym tworzywom sprężystym. Omijaj szerokim łukiem cieniutkie wersje, które zostawiają cały pył i brud cały czas na powierzchni, radzimy stosować maty warstwowe, lub kratki z podłożem.
AF-TEPPICHOWA CIEKAWOSTKA: Szacuje się, że buty są odpowiedzialne za 60% pyłów, substancji rakotwórczych i pestycyd wnoszonych do domu.
Więcej odkurzania.
Odkurzanie odkurzanie odkurzanie i jeszcze raz… cały czas do przodu, staramy się. Nie ma nic lepszego nawet jeśli chodzi o zabrudzenia, które wynikły przed momentem i mają znamiona lekko błotnistych jak zastosowanie odkurzacza. Dbaj również o sam sprzęt, często wymieniając jego elementy składowe. Nie wciągaj oczywiście zbyt wodnistych zabrudzeń, gdyż w przypadku zbyt dużego nadmiaru może spowodować spadek mocy (uszkodzić silnik). Jeśli prowadzić bardzo aktywny tryb życia, to odkurzanie nawet w niedzielne popołudnie – po rosole, zapobieże wielu problemom, które mogłyby mieć miejsce gdybyś słuchał się sasiadów… na szczęście wylądowałeś na łamach AF-TEPPICH i masz przyjemność korzystać z NASZYCH BLOGOWYCH poradników!

Zadzwoń do Profesjonalisty.
Mimo Twojej przyszłej jak się domyślamy ciężkiej i skutecznej pracy, która nastanie po przeczytaniu tego wpisu musisz pamiętać, iż dbanie o Twoje dywany, bądź tapicerki nie kończy się na pielęgnacji i czyszczeniu. Przynajmniej raz jeśli nie dwa razy, co 12 miesięcy powinieneś skorzystać z usług profesjonalnej firmy czyszczącej. Dzięki narzędziom i zdobytemu doświadczeniu na drodze walki o zachowanie nieskazitelności Twojego domu, czy mieszkania technicy są w stanie usunąc najtrudniejsze plamy, które wnikneły w głębsze obszary włókien dywanowych. Pamiętaj, by zapytać o stosowanie środki chemiczne i atesty. Wszystkie standardy spełnia oczywiście nasza ekipa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kominiarskiej z tego tytułu… ZADZWOŃ DO NAS JUŻ TERAZ!

Wszystkiego NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH! 

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.