Z cyklu: „Nasza działalność – pranie tapicerki meblowej – sofa”

Ostatnio dostajemy wiele maily z zapytaniami o możliwość stworzenia cyklu poświęconego naszej działalności względem prania tapicerek. Określacie w nich konkretne problemy i zagadnienia. W tym cyklu postaramy się wyjawić parę nurtujących spraw. Pierwszy wpis związany z czyszczeniem tapicerek meblowych jest nie jako wstępem do konkretnych pytań nasyłanych od was, które będą publikowane w kolejnych wpisach. Na pierwszy ogień postanowiliśmy wysunąć sprawę utrzymania nieskazitalności waszych sof jako jednej z oferowanych przez nas usług.
Zapewnie za każdym razem zastanawiacie się jak to jest ze skutecznością reklamowanych w telewizjii produktów chemicznych, których flagowym hasłem jest „ponad przeciętna” szybkość usuwania plam po kawie, herbacie czy innych płynach. Otóż prawda jest taka, iż czyszczenie tapicerek meblowych popularnymi środkami prowadzi najczęściej do wyniszczenia struktury poszycia sofy. Rozwiązaniem na skuteczne pozbycie się brudu z Twojej sofy jest jedno… musisz zaufać profesjonalistą! Nasza firma AF-Teppich gwarantuje wykorzystanie najlepszych technologicznie dostępnych na rynku odkurzaczy firmy Karcher. Po ukończeniu przez nas wszystkich czynności z dumą będziesz mógł znów cieszyć się z miękkiej i barwnej sofy.
Czyszczenie sofy wykonywane jest przez nas dwufazowo – ręcznie jak i po przez wykorzystanie urządzeń wspomnianego wyżej renomowanego producenta. Przy procesie czyszczenia tapicerki Twojej sofy wykorzystujemy środki w pełni bezpieczne – nieuczulające i niewybielające. Posiadane przez na certyfikaty produktów obligują nas do sprawnego działania.
autor: Anna Fitał

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.