Z cyklu: „Metody czyszczenie dywanów i tapicerek – Chem-Dry kontra czyszczenie parą wodną.”

Chem-Dry kontra czyszczenie parą wodną.
Podczas poszukiwania firmy czyszczącej, należy pamiętać, że nie wszystkie usługi czyszczenia dywanów są sobie równe. Istnieje kilka kluczowych czynników, które oddzielają wysokiej jakości procesy czyszczenia dywanów, które zapewnia zdrowsze czyszczenie dla dywanów i domu. Jedne wylewają galony wody, a drugie stosują agresywne środki czyszczące. Chem-Dry stosuje unikalny system odprowadzania gorącej chemii, głębiej, szybciej i skuteczniej względem innych sposobów. To czyszczenie również jest zdrowsze dla dywanu, gdyż jego suszenie się skraca w sposób bardzo wyrazny.
Tradycyjne czyszczenie parą nasyca Twój dywan z nadmierną ilością wody wypełnionej mydłem i detergentami. Przez wybór metody parą wodną narażamy swój dywan na 1-2 dniowe schnięcie, co stwarza pożywkę dla drożdży, pleśni i bakterii, które tylko czyhają na taką sposobność. Dodatkowy minus względem Chem-Dry to tzw. pozostałości mydlane przyciągają brud i powodują, iż dywan ubrudzi się znacznie szybciej.
Proces chem jest inny. Zatrudniamy miliony mikroskopijnych pęcherzyków, które wybuchają w głebi brudu z włókien dywanowych, dlatego powinniśmy używać tylko ułamek wody, której używamy do czyszczenia typową parą. Po uwalnieniu i nasyceniu dwutlenkiem węgla i wyciągnięciu brudu, nasze wysoko zasilane urządzenie pobiera brud i wilgoć z dywanu.
Poniżej przedstawiamy filmik promujący czyszczenie dywanów i tapicerek metodą Chem-Dry, a takze drugi bardziej obrazujacy porównanie wzgledem metody na parę wodną. AF-Teppich we Wrocławiu stosuje tą metodę, zgłoś się do nas, możesz zadzwonić lub wysłać do nas maila – DZIAŁAJ JUŻ TERAZ!


WSZYSTKIEGO NAJCZYSTSZEGO życzy AF-Teppich!

autor: Anna Fitał

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.