Z cyklu: „Relacje z targów i eventów – CRI: Interclean 2014 – największe wydarzenie przemysłu dywanowego.”

Relacje z CRI: Interclean 2014 – największe wydarzenie przemysłu dywanowego.
Instytut CRI (największy w Ameryce i nie mający sobie równych na świecie) gościł producentów dywanów i chodników na wystawie ISSA / Interclean, targi dla przemysłu czyszczącego, przedstawiono tam uczestników programu Aprobaty i najnowsze wiadomości na temat czyszczenia i konserwacji dywanów, także znalazły się tam wiadomości na temat tapicerek. 
Samo wydarzenie ma miejsce w Ameryce i jak na amerykanów przystało niesie ze sobą duże show – bogate w mnogość wydarzeń nie tylko tych ze świata dywanowych zagwostek. Eksponaty wyposażone w najnowszą technologię czyszczenia do różnych obiektów, które obejmują wszystkie możliwe problemy, od czyszczenia schodów ruchomych do robotów odkurzaczy.
Producenci eksponatów, które wystawiane były na targach mogli wygrać szereg upominków, a także nagród. Odbył się m.in w tym roku konkurs, którego zwycięzca wygrał Ferrari 458 Italia.
Jak czytamy na oficjalnym blogu CRI (link: www.carpet-rug.org/About-CRI/CRI-Blog.aspx) przechadzając się podczas show najpiękniejszą rzeczą było ujrzeć czystej postaci wynalazców, który tworzyli coś z niczego. Określano ich mianem wynalazców natury w branży czystości. Wiele producentów wskazywało, jak ważne jest podejście do tematu czyszczenia dywanów i tapicerek poprzez wykorzystanie zródeł wypływających z potrzeby klientów, którzy siedzą godzinami na portalach społecznościowych i w internecie. Na jednej z panelowych debat wskazywano chociażby zalety związane z długotrwałym pozycjonowaniem stron internetowych producentów. 
Coroczne targi CRI to nie tylko pole do pokazania swoich produktów, ale także świetne miejsce do licznych debat. Posiadające bogatą historię w dziedzinie czyszczenia dywanów i tapicerek firmy mogły wymienić się szerzej własnymi spostrzeżeniami. Oczywiście nie każda firma prezentowała wszystko co ma w planach, tak by ich ew. pomysł konkurenta nie został ulepszony – celem dominacji na rynku.
Kolejną dużą częścia pokazu było wykorzystanie gości przy świetnym jak czytamy nagłośnieniu pomieszczenia, w którym odbywały się targi. Zaproszono m.in trenera koszykówki Lousville Rick’a Pitino i legendy boksu Sugara Rey Leonard’a. Ich wystąpienia poza ogromami oklasków dodały wydarzeniom kilka ciekawych przemyśleń i konkluzji. Trener Pitino mówił m.in o wnioskach jakie płyną z osiągnięcia sukcesu w różnych dziedzinach i co może inspirować do dalszej pracy na drodze do jego osiągnięcia lub jak znalezc dodatkową determinację do pracy kiedy się go już osiągnie. Sam legendardny Leonard wspominał zaś o tym, jak trudne jest zaaklimatyzowanie się w nowym otoczeniu zarówno po zakończeniu kariery sportowej jak i pozniejszej zawodowej.
Ogólnie rzecz biorąc jak czytamy znowuż na blogu, targi uważa się za udane: ” Jako CRI rozdaliśmy różne środki do czyszczenie dywanów i tapicerek, a liczne rozmowy z wieloma uczestnikami na temat korzyści płynących z produktów atestowanych można uznać za bardzo owocne”.

WSZYSTKIEGO NAJCZYSTSZEGO życzy AF-Teppich!

autor: Anna Fitał

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.