Z cyklu: „WIOSNA ACH TO TY!: wiosenne sprzątanie dywanów i tapicerek z AF-Teppich.”

Wiosenne sprzątanie dywanów i tapicerek z AF-Teppich!
Jest wiosna! Nie ma lepszego czasu, aby Twój dom rozbłysł pełnią kolorów słońca – został odświeżony. Rodzinny kąt, by został bezpieczniejszym i czystszym miejscem do życia musi spełnić kilka wskazówek. Wykorzystując je stworzysz czystsze środowisko dla swojej rodziny, która będzie w pełni cieszyć się ciepłymi doznaniami wiosny.
Zadbaj o swoje dywany i tapicerki – DOGŁĘBNIE.
Najlepszą metodą dla dogłębnego czyszczenia poszycia Twojej wykładziny jest metoda głębokiego czyszczenia parą wodną. Usuwa ona skutecznie brud, alergeny i bakterie, które nagromadziły się w ciągu zimowych miesięcy. Jest to o tyle kluczowa chwila w roku, która może pomóc odczulić Twoje dziecko na długie dni lata prostymi domowymi sposobami. Jednak jeśli te domowe sposoby nie zdadzą testu i domownicy będą dalej odczuwać różnorakiej maści przykrości związane z występowaniem alergenów, to… zadzwoń do profesjonalnej firmy czyszczącej – AF Teppich raz, a skutecznie rozwiąże Twój problem. Używamy roztworów czyszczących z zielonymi certyfikatami, które są bezpieczne i nietoksyczne. Podczas głębokiego czyszczenia stosujemy minimalną ilość wody, dzięki czemu dywany są w stanie wyschnąć w krótkim czasie, a samo zastosowanie pary odnosi lepszy skutek. 

Dokładnie odkurz swój dom.
Pamiętaj, aby oczyścić wszystkie przewody i otwory wentylacyjne, zmniejszysz tym samym narażenie swoich domowników na pyłki i alergeny występujące w powietrzu. Ponadto, ważne jest, aby oczyścić lub wymienić filtry klimatyzacyjne.
Wyeliminuj pleśn w wilgotnych obszarach swojego domu.
Wiosna to pora roku, trudna dla osób żyjących z alergiami. Zmniejszysz prawdopodobieństwo uczucia dyskomfortu dokładnie oczyszczając swój dom z grzybów i pleśni. Zaleca się, aby korzystać nietoksyczne środki czyszczące, aby upewnić się, że łazienki, pralnie i kuchnie są czyste i wolne od pleśni.

Wszystkiego NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH! 

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.