Z cyklu: „Ogólnodostępne środki chemiczne – szampon do dywanów i tapicerek”

W tym cyklu przedstawiamy ogólnodostępne środki chemiczne do czyszczenia dywanów i tapicerek. Słowem wstępu najlepiej na stosowaniu środków chemicznych do wykładzin i tapicerek znają się specjaliści. Takich posiada nasza firma AF Teppich we Wrocławiu. Pamiętać powinieneś tylko o tym, iż brak całościowego usunięcia plamy czesto przy wielu typach wykładzin może spowodować szybsze kolejne zabrudzenie. Jednak jeśli Twoja plama jest małych rozmiarów, bądź chcesz spróbować własnych sił to dzięki temu poradnikowi dowiesz się jakich środków możesz użyć samodzielnie bez szkody dla Twojego dywanu lub tapicerki. Zyskasz dzięki temu czas i pieniądze. 

AMWAY Szampon do dywanów i tapicerek.

Skoncentrowany szampon, który pieni się powodując głęboki efekt czystego dywanu i tapicerki. Czynność 
rewitalizacji dywanu lub tapicerki powinniśmy powtórzyć dwukrotnie tak, by całość zabiegu była efektywniejsza. Piana wysycha do krystalicznego proszku, który wystarczy odkurzyć. Szampon AMWAY nie nadaje się do weluru, aksamitu lub zgniecionego aksamitu. Swe zastosowanie znajduje do klasycznych wykładzin lub tapicerek.

Cena produktu wacha się od 30-60 zł w zależności od ilości szamponu. Można go zamówić na stronie producenta: www.amway.pl. Warto też zajrzeć na aukcje internetowe – często nawet sami producenci lub pośrednicy oferują promocyjne ceny.

autor: Anna Fitał

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.