Z cyklu: „TEPPICHOWY RAPORT: 9 nowych trendów na temat czyszczenia dywanów i tapicerek w 2015 roku.”

TEPPICHOWY RAPORT: 9 nowych trendów na temat czyszczenia dywanów i tapicerek w 2015 roku.
W tym wpisie prezentujemy wam, najnowsze trendy odnoszące się do czyszczenia dywanów i tapicerek. Wpisy z cyklu TEPPICHOWY RAPORT będą zawierać zarówno nowe rozwiązanie jak i suche fakty.
Istnieje dziewięć nowych ognisk świadomości, do stania się dywanowym specjalistą z prawdziwego zdarzenia! Wymienione podpunkty zostały sporządzone i wybrane przy współpracy z producentami i ludzmi z branży czyszczenia dywanów i tapicerek działającymi nie przerwanie do dnia dzisiejszego (2015 roku) na terenie USA. Zapraszamy do lektury:

1. Powszechne zjawisko jakie możemy zaobserwować w branży to fakt, iż dywany stały się przyjazniejsze dla środowiska, wykonywane z surowców odnawialnych. W niektórych przypadkach 
nowe dywany – bardziej ekologiczne mogą przyczynić się do spopularyzowania metody tworzenia tzw. punktów LEED (w USA korzystają z nich posiadacze rosnącego w siłę nowego rodzaju dywanu – szczegóły poniżej).
2. Dywan „LED” to inaczej oświetlony dywan, który zapewnia wykorzystanie kierunkowego strumienia światła. Przydaje się no zwłaszcza w większych obiektach, takich jak lotniska i centra konferencyjne lub centra w rozumieniu i zastosowaniu ogólnym – wysokopowierzchniowym. Dywany tego typu pozwalają również na wykorzystanie komercyjne w postaci prezentacji reklamy. Duże zapotrzebowanie wykazują w tej dziedzinie największe korporacje, takie jak GOOGLE, NOKIA, czy MICROSOFT. Ostatnio zainteresował się nimi nawet sam twórca FACEBOOK’a Mark Zuckerberg, który znany jest z dbania w szczególny sposób o pracowników swojej firmy – dbając nie tylko o praktyczne względy, a także o wygode zastosowania.
3. Aby odnieść sukces nie tylko w domowym zaciszu, a również podczas profesjonalnej metody pracy zaleca się korzystanie z dobrodziejstw internetu, który oferuje różnego typu szkolenia w łatwy i przystępny sposób. Wiedza zawarta w technikach czyszczenia dywanów i tapicerek, a także oglądanie programów szkolących w danej dziedzinie znacząco przyśpiesza naszą 
adaptację z nowymi trendami w maksymalnym wymiarze.
4. Zauważa się rosnący popyt na IICRC – wyszkolonych techników do czyszczenia dywanów na polu komercyjnym jak i mieszkaniowym. Niektórzy producenci w USA wyznaczają w swych 
produktach wymóg czyszczenia dywanu przez specjalistę – technika w celu ochrony gwarancji dywanu z takimi uprawnieniami.
5. Zauważa się większą ekspansję nowych techników, do takich usług jak sprzątanie, czyszczenie sufitu kanału i twardej powierzchni, a także czyszczenia płytek fugi przy użyciu „multi-
powierzchniowych” (ang. „multi-surface”) systemów czyszczących.
6. Zauważony wszechobecny zwiększony popyt na produkty pochodzenia ekologicznego – środki do czyszczenia, a także wykorzystujący niską wilgotność sprzęt do pielęgnacji dywanów i tapicerek.
7. Podejście samego technika jak i właściciela firmy coraz bardziej ekologiczne, nie tylko podczas pracy docelowej, ale również podczas wykonywania innych operacji biznesowych.
8. Zauważony względem lat poprzednich wzrost opracowywania urządzeń dla pojedyńczej osoby (tzw. „solo” lub „one person), prostych i wygodnych w użyciu.
9. Nowa polityka firm, które bardziej zaokrąglają ceny w górę, spadek występowania zjawiska tzw. „cięcia” cen.

Wszystkiego NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH! 

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.