Teppichowy raport: najlepsze odkurzacze w 2015 roku.

Najlepsze Odkurzacze w 2015 roku
Czas porzucić swój stary odkurzacz i spojrzeć na kilka nowych modeli. Oto niektóre z najlepszych odkurzaczy roku, które naszym skromnym zdaniem należy sprawdzić. Myślisz nad uniwersalnością, a może chcesz sprzęt, który stanie się dominatorem wydajności?

Neato BotVac 85
Neato BotVac 85 jest uosobieniem luksusowego czyszczenia dywanów, a jego koszt to zaledwie $600. Co za tego typu sprzęt nie jest wygórowana cena. Nowy model został okraszony w nowe pędzle po bokach łatwo czyszczące narożniki i krawędzie różnego typu. Wyposażony jest również w trzy filtry o wysokiej wydajności, bardziej niż jakiekolwiek inne modele. Jest prosty w obsłudze. Dzięki przyciskowi Home regularnie będziesz mógł czyścić swój dywan z lekkością. Natomiast dzięki funkcji Spot będziesz mógł bardziej ukierunkować sprzątanie ku mniejszej powierzchni.
Hoover Platinum Collection Linx Cordless

Bardziej skromny jeśli chodzi o cene model ($180), bezprzewodowy Hoover ze szczotką. Chociaż jest on nieco ciężki to jednak można go obsługiwać z gracją. Linx posiada akumulator litowo-jonowy, ładowarkę, oraz pasek stanu LED, by pokazać żywotność baterii. Jest to model minimalistyczny posiada tylko trzy tryby – on, off i ssanie.
Shark Rotator Pro Lift-Away

Shark jest arcydziełem wszechstronności. Za zeldwie $199, bije podobne modele za około 450 $, nawet jeśli nie przekracza ich wydajności. Shark to istyn kombajn wyposażony w załączniki i akcesoria, tak by cały czas dostosowywać się do przytrafiających się dywanowych problemów. Różdzka rekina posiada nrzędzia szczelinowe na rogach, do uniwersalnego czyszczenia mebli i innych twardych powierzchni.

Wszystkiego NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH!
autor: Anna Fitał

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.