Z cyklu: „Dywany na rynku – dywany dla dzieci”.

Rozpoczynamy cykl poświęcony dostępności dywanów na rynku polskim. Będziemy w nim koncentrować się na zagadnieniach dla dywanów najważniejszych. Wszystko to, by przedstawione informacje były dla was jak najbardziej przystępne. Oprócz podstawowych kwestii związanych z relacją cena, a jakość dywanu postaramy się uwypuklać całą specyfikę konkretnego dywanu. Będziemy raczej przedstawiać pojedyńcze – wybrane przez nas dywany – niżeli całości serii. Celem tychże wpisów będzie chęć doradzenia wam najlepszego rozwiązania/wyboru.

W ten weekend na tapetę bierzemy dywany dla dzieci, a konkretniej dywany, które oferuje firma carpetshop. Producent ten w swoim asortymencie posiada szereg różnorakich dywanów dla naszych uciech. Naszą uwagę wzrócił jednak prostokątny dywan o nazwie 649 fusya. Jest to dywan wykonany ręczną metodą heat-set (opisywaną na łamach naszego bloga). Dla przypomnienia cechuje ją świetna imitacja wełny, co sam dywan oddaje zarówno w swych barwach, sprężystości włókien, antyelektrostatyczności, czy w znakomitej zdolności poddawania się zabiegom czyszczącym. 

Dywan 649 fusya ze wszystkich dostępnych na carpetshop w cenie 239 zł oferuje największy ROZMIAR! Za tą cenę Twoje dziecko będzie mogło się cieszyć przepięknym dywanem o rozmiarze 160x220cm. Produkt jest pochodzenia tureckiego, konkretniej jak nam udało się ustalić okolice regionu Gaziantep.

autor: Anna Fitał

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.