Z cyklu: „Codzienność i praktyka czyszczenia dywanów i tapicerek – Przenośny nie równa się profesjonalny.”

Wielu z nas ma silną motywację „Zrób to sam”. Szczególnie tak kwestia przejawia się jeśli chodzi o prace domowe. Wszystko to determinuje pozniejsze poczucie pełni satysfakcji z samodzielnego przedsięwzięcia. To wszystko prawda, nikt tak dobrze jak Ty nie wyczyści łazienki, kuchni, ale czy koniecznie Twój ulubiony dywan lub tapicerkę?

Przenośny nie równa się profesjonalny.
Przenośne maszyny do czyszczenia dywanów i tapicerek nie będą nigdy osiągać tych samych efektów, jak profesjonalne podejście do danego problemu związanego z zabrudzonym dywanem. Wynika to z kilku powodów:
1. Przenośne maszyny do czyszczenia dywanów i tapicerek po prostu nie są tak potężne jak wyposażone w mnogość rozwiązań przemysłowe „potwory”.
2. Wilgotny dywan to bardzo delikatna kwestia, która może wymagać głebszego czyszczenia dywanu niż samodzielne. Jeśli nie jesteś ostrożny z ilością wilgoci jakiej używasz możesz spowodować, iż skutkiem Twoich nieprofesjonalnych działań będzie nagromadzenie się nieprzyjemnych zapachów, a cały proces spowolni suszenie dywanu lub tapicerki.
3. Twój dywan może łatwo stać się ponownie zabrudzony z pozostałości detergentu, szczególnie jeśli detergent nie jest właściwie odessany.

Podsumowując, podejście związane z użytkowaniem przenośnych maszyn do czyszczenia dywanów i tapicerek to prawie zawsze bardziej opłacalne niż skuteczne rozwiązanie. Przy profesjonalnym podejściu takiej firmy jak AF-Teppich z siedzibą we Wrocławiu proces suszenia jest znacznie bardziej efektywny, co z kolei przełoży się na Twoją satysfakcję, dywan będzie wyglądać i „czuć” się świeżo znacznie dłużej. Czystość jaką możesz osiągnąć z wykorzystaniem przenośnych maszyn w porównaniu do wykwalifikowanych techników z profesjonalnym sprzętem to rachunek zawsze na korzyść profesjonalnych ekip.

PAMIĘTAJ ZGŁOŚ SIĘ DO NAS – AF TEPPICH POMOŻE!

autor: Anna Fitał

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.