Teppichowy raport: usuwanie nieprzyjemnych zapachów – porady.

Jeśli czujesz się zakłopotany z powodu zapachu dochodzącego do Ciebie z dywanu, to oznacza tylko jedno – nadszedł czas abyś coś z tym zrobił! Nieprzyjemny zapach wydobywający się wnętrza poszycia jest nie tylko uciążliwy, ale również możeby być kłopotliwy np. w momencie zaproszenia znajomych. Nie wolno zapominać o tak ważnej kwestii gdyż może ona zepsuć atmosferę dobrze zapowiadającej się specjalnej okazji. Istnieją różne spoosoby na usunięcie nieprzyjemnych zapachów z dywanów za pomocą przedmiotów gospodarstwa domowego. Znajdzie się również coś dla lubiących proste sztuczki. Jeśli jednak nic z tych rzeczy nie pomoże (zbyt długo wzlekałeś!) będziesz musiał uskutecznić swoje działanie wzywając profesjonalnych ekspertów od czyszczenia dywanów.
Usuwanie nieprzyjemnych zapachów

Istnieją różne poziomy usuwania dywanowych zapachów, w zależności od tego jak długo istnieją i jaka jest ich przyczyna. Czasami rozwiązanie jest łatwe, a czasami potrzeba nieco więcej wytrwałości. Efekt jednak zawsze jeden – zadowalający.
Otwarte okna – nawet w środku zimy, to dobry sposób, aby rozpocząć usuwanie nieprzyjemnych zapachów od tej czynności. Dodatkowo umożliwienie przeciągu przyśpieszy cyrkulację powietrza w mieszkaniu i najbliższym epicentrum problemu. Pamiętać należy jedynie jak ze wszystkim, by nie przesadzać.
Próżnia – kiedy właśnie przeprowadziłeś się do nowego miejsca, to możliwe, że wszelkie zapachy są na poziomie powierzchni i osiedliły się od poprzednich właścicieli. Wtedy warto kompleksowo odkurzyć mieszkanie wraz z dywanami (również od strony wewnętrznej poszycia).
Spróbuj sody – soda jest wielkim detronizatorem zapachu. Wystarczy posypać na szczotkę i wetrzeć w dywan pozostawiając najlepiej na kilka dni. Po określonym czasie wystarczy odkurzyć powierzchnię posypaną i cieszyć się świeższym dywanem!
Ocet – spróbuj wykorzystać ocet jako rozpuszczalnik tłuszczu. Świetnie się nadaje na wszystkie tłuste plamy, które nieładnie pachną nawet po ich zetarciu. Zostaw ocet na około 15 min, a zobaczysz zadowalające efekty.
Najbezpieczniejszy i najbardziej skuteczny sposób, aby usunąć dywanowe zapachy z domu to jednak w dalszym ciągu skorzystanie z usług profesjonalnej firmy czyszczącej dywany. Skontaktuj się z nami już teraz!

Wszystkiego NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH!
autor: Anna Fitał

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.