Z cyklu: „OKIEM KLIENTA: jak sprawdzić rzetelność firmy czyszczącej dywany i tapicerki?”

Nowy miesiąc – nowy cykl!

Tym wpisem rozpoczynamy nowy cykl: „OKIEM KLIENTA”. Będziemy w nim rozstrzygać najbardziej bolące problemy jeśli chodzi o praktykę działania. Pisać o tym z czym musisz zderzyć się codziennie na polu uzyskania pełni satysfakcji z dbania o wnętrze swojego domu. Nie omieszkamy również wspomnieć od czasu do czasu o dywanowych nowościach, na których brak nie można narzekać!

Jakie pytania powinieneś zadać profesjonalnej firmie czyszczącej?

Faktem jest, że kiedy wynajmujemy firmę przyjmujemy ryzyko bez względu na to w czym się specjalizuje. Jest to jednak sprawa w gruncie rzeczy ryzyka bardzo niewielkiego i obliczonego w końcowym rozrachunku o skuteczne wykonanie usługi. Dodatkowo takie ryzyko jest znacznie mniejsze niż w sytuacji gdy brakiem jakiegokolwiek działania skazałbyś swój dywan lub tapicerkę na zgubę. Pamiętaj, że nie systematyczne czyszczenie wnętrza Twoich pokoi to nie tylko problem odkładania sprawy na pózniej ale również jego nawarstwiania się w większym wymiarze. Jeśli nigdy nie zatrudniłeś żadnej firmy sprzątającej i nie zdecydowałeś się jeszcze na AF-Teppich z siedzibą we Wrocławiu to chcemy Ci pomóc w wyborze tworząc poniższy poradnik podstawowych pytań.
Jak długo działacie jako firma czyszcząca dywany?
Uzyskanie odpowiedzi na takie pytanie, pozwala nam ocenić nie tylko wiarygodność firmy, ale również oszacować skalę przedsięwzionych usług.

Jak wygląda wycena usługi?
Praca związana z czyszczeniem dywanów i tapicerek bardzo często nakłada specyficzny i zróżnicowany typ opłaty. Spotykane jest zarówno podejście obejmujące wycenę usługi w zależności od wielkości pomieszczeń, złożoności zabrudzeń, a także dostępności w celu ich wyeliminowania. Inne firmy stosują liczenie metrażowe (określenie kwoty za 1 m kwadratowy powierzchni). Cena ta może się zmieniać w zależności od analizy technika czyszczącego wasze zabrudzenie. Najlepiej skontaktuj się z profesjonalną firmą już teraz: AF-Teppich, Kominiarska 4, Wrocław – Widawa.
Jakie metody oferuje profesjonalna firma czyszcząca?
Najczęstsze metody czyszczenia dywanów to pranie i czyszczenie za pomocą pary – znane również pod nazwą: ekstrakcji gorącą wodą. Ważne jest to czy firma zdecyduje się użyć świadczenia usług czyszczenia parą, gdyż jest to najlepszy sposób usuwania zanieczyszczeń z dywanów. Inne sposoby nie są w stanie oczyścić z takim samym wysokim standardem i zazwyczaj wiąże się to z powierzchownym, a nie głębokim czyszczeniem dywanu.
Jakie inne usługi oferuje profesjonalna firma?
Niektóre firmy nie tylko specjalizują się w czyszczeniu dywanów. Warte szukania i polecenia są usługi związane z czyszczeniem tapicerki, usuwaniem plam czy ochroną (profilaktyką) poszycia dywanu. Zawsze pytaj się o możliwość zamówienia pakietu świadczeń po niższej cenie. To spowoduje, iż rozwiążesz więcej problemów za mniej pieniążków!
Jak utwierdzić się w przekonaniu, że to właśnie ta firma?
Niestety zdarza się, że klienci nie są zadowoleni z usług, które zostały dostarczone. Możesz zawsze sprawdzić kiedy firma dba o swoich klientów. Zadaj firmie pytanie odnośnie uzyskanych certyfikatów i rekomendacji. Rzetelność podczas świadczenia usług związanych z praniem dywanów i tapicerek to podstawa!

Wszystkiego NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH! 

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.