Z cyklu: „Metody czyszczenie dywanów i tapicerek – usuwanie dymu z papierosów”

Każdy kto zetknął się z nałogowymi palaczami wie jak uciążliwe jest utrzymanie przyjaznego zapachu w swoim domu po jednej z ich wizyt. Zapach dymu trafia do włókien dywanu łącząc się bardzo często z pozostającym tam brudem i kurzem. Istnieją techniki do usuwania takich zapachów, lecz specyficzne metody zależą od rodzaju zapachu dymu, który próbujemy wyeliminować. Cykl rozpoczynamy od wpisu na temat usuwania zapachu dymu z papierosów. Jego rozwinięcie będziemy kontynuować o takie zabrudzenia jak: przypalone jedzenie, czy sadza. Od dziś czyszczenie dywanów i tapicerek stanie się łatwiejsze, a dzięki naszym wskazówką również nabierze sensu!

Papierosy / cygara

Co będzie potrzebne:
Duże ilości sody kaustycznej (w zależności od wielkości pomieszczenia)Suszona lawenda (opcjonalnie)Odkurzacz

Niezbędne kroki mające na celu usunięcie zapachu z Twojego dywanu (sposób ten jest ogólnie bezpieczny dla wszystkich rodzajów wykładzin):

Posypać cały dywan sodą oczyszczonąJeśli wolisz mieć w pokoju przyjemny lekki zapach, wymieszaj lawende z sodą oczyszczoną przed zroszeniem
Odstawić dywan lub tapicerkę na noc (lub co najmniej 5 godzin)Odkurzyć wykładzinęPowtórzyć w razie potrzeby

Jeśli powyższa metoda nie eliminuje nieprzyjemny zapach, należy wezwać profesjonalistów od czyszczenia dywanów, którzy posiadają odpowiednie chemikalia czyszczące niezbędne do wyeliminowania uporczywych zapachów. Takimi specjalistami bez wątpienia jest ekipa AF Teppich z lokalizacją w Wrocławiu – bez problemu mozesz nam zaufać!

UWAGA: Istnieją różne proszki dywanowe. Niestety, wiele z nich jest nieskuteczne w długim okresie użytkowania z racji tego, iż starają się one MASKOWAĆ istniejący zapach w całości go nie usuwając.

autor: Anna Fitał

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.