Z cyklu: „Maszyny do czyszczenia dywanów i tapicerek – Rotowash”

W tym cyklu przedstawiamy kolejne urządzenie, które pozwoli wam zadbać o wnętrze waszych pomieszczeń w skuteczny i profesjonalny sposób. Pamietajcie jednak, iż każdy przedstawiany przez nas sprzęt nie może się równać z metodami przemysłowymi czyszczenia dywanów i tapicerek firmowanymi przez AF-Teppich!
Rotowash synonim niższych kosztów!
Wszystkie czynności na powierzchnie, które dzięki Rotowash będziemy mogli skutecznie wyczyścić (zarówno dywany twarde i miekkię) zużywają do 90% mniej wody. Dotego pod względem składu chemicznego cały proces zużywa 80% mniej chemikaliów niż tradycyjne urządzenia. Minimalne zużycie wody oznacza również mniejszą mniejszą wagę do poruszania i łatwość użytkowania. Rotowash jest szybkie i łatwe w użyciu w postaci pionowego odkurzacza, ale z wynikami profesjonalnej przemysłowej maszyny czyszczącej – przynajmniej tak zachwala producent.
Maszyna Rotowash produkuje wysokiej jakości szybki peeling, potrafi umyć i wysuszyć na wszystkich rodzajach podłóg twardych i wykładzin, pozostawiając podłogi gotowe do chodzenia w ciągu kilku minut. Ze względu na unikalną oryginalną konstrukcję Twin cylindryczny Rotowash wykorzystuje przeciwbieżny system pędzla, obrót szczotkami/grzebieniami, wyciąga i otwiera swój spłaszczony dywan w obu kierunkach w tym samym czasie. Ta wyjątkowa czynność klucz uwalnia uwięzione zabrudzenia z głębokiego umiejscowienia w poszyciu. Inne rodzaje czyszczenia dywanów, czy tapicerek nie dają satysfakcjonujacego rezultatu przede wszystkim z racji zapachu, który utrzymuje się dzięki nie dogłębnemu czyszczeniu, które gwarantuje Rotowash. Regularna konserwacja z Rotowash przywróci wykładziną blask i usunie uwięziony brud tym samym uwolni źródło twych nieprzyjemnych zapachów.

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.