Z cyklu: „Stowarzyszenia przemysłu – CRI, część 1”

ŹRÓDŁO NAUKI OPARTE NA FAKTACH – to możemy przeczytać na oficjalnej stronie stowarzyszenia.


CRI (Carpets and Rugs Institute) z siedzibą w Dalton, Georgia jest organizacją non-profit, stowarzyszeniem branżowym reprezentującym producentów 95 procent wszystkich dywanów w Stanach Zjednoczonych, jak i ich dostawców i usługodawców. Jak możemy przeczytać na ich stronie koordynują oni z innych segmentów przemysłu, np. dystrybutorów, sprzedawców i instalatorów, w celu zwiększenia satysfakcji konsumentów i stwarzania lepszych warunków dla biznesu.

Polityka CIR jest określana przez radę dyrektorów w składzie dyrektorów naczelnych z firm członkowskich i jest realizowany przez pełny etat profesjonalnego personelu. Dodatkowo pracownicy firmy i członkowie zapewniają czas i wiedzę do różnych paneli i grup zadaniowych. Szeroki zakres informacji stanowi punkt do dyskusji na temat emisji i głosu dla przemysłu. Ogólne obszary zainteresowania to:  usługi techniczne, usługi członkowskie, sprawy rządowe i prawa konsumentów oraz public relations.

Członkostwo i pracownicy są mocno zaangażowani w ułatwianiu współpracy – rozwiązania wszystkich problemów przemysłu dywanowego.
Ostatnio widoczne jest zangażowanie w rynek Europy Środkowo-Wschodniej, szczególnie w Polsce. Przedstawiciele CRI byli w kwietniu 2013 roku na targach w Warszawie, gdzie zapowiedzieli zmiane kierunku polityki stowarzyszenia. W styczniu 2014 rozpoczęto tournee, po największych miastach Polski. Przedstawiciele CRI odwiedzili Wrocław, Toruń, Bydgoszcz, Kraków, Gdańsk i Szczecin. Wszystkie konferencje odbyły się przeciągu ostatnich 3 miesięcy. Towarzyszyło im wielu polskich przedsiębiorców.

cdn.

autor: Anna Fitał

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.