Teppichowe nowości: interaktywny dywan.

Interaktwny dywan

Ten wpis traktujemy jako odskocznie od cotygodniowych wypocin na temat czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Chcieliśmy nim również rozpocząć nowy cykl świadczący o naszym zainteresowaniu/znajomością obecnych trendów. Rynek dywanów ostatnimi czasy bardzo prężnie rozwija się poszerzając swe gałęzie o nowe technologie. Dzisiaj zaprezentujemy jedną z nich!

To, że technologia idzie cały czas do przodu, to już wiemy. Ale czy wiecie, że na Polskim rynku są dostępne dywany interaktywne? Jeśli się już zetknęliście z tym produktem, to znakomicie ! Ci którzy o nim nie słyszeli – powiemy na jego temat kilka ciekawostek. Takie dywany są przeznaczone dla dzieci i dorosłych. Można by się zdziwić, ale bardzo dobrze rozwija u naszych pociech m.in. koordynację ruchowo-wzrokową, motorykę, spostrzegawczość czy też ćwiczenie pamięci i to wszystko dzięki różnym sposobom zabaw.

Interaktywny Dywan nie tylko służy do zabaw, ale ma również bardzo ważne zastosowanie w rehabilitacji. Dzięki współpracy z ośrodkiem rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczym, jest on doskonale opracowany, do każdego szczegółu, by zwracać uwagę przede wszystkim na funkcję rozwojową dzieci i dorosłych, którzy mają dysfunkcję. Udowodniono, że taka rehabilitacja pomogła niejednej osobie. 
Trzeba brać również pod uwagę czyszczenie takich dywanów. Jest dużo przypadków, w których dziecko przy zabawie rozlało np. na drewnianą podłogę picie. Pojawia się pytanie: czy bezpiecznie jest je wyczyścić, by niczego nie uszkodzić ? Odpowiadamy: oczywiście, że tak! Nasza firma w dalszym ciągu się rozwija i ma już bezpieczne i sprawdzone metody na dokładnie czyszczenie i usuwanie bakterii z wszelakiego typu podłóg/dywanów. Jeśli posiadacie taką matę, nasi specjaliści z miłą chęcią pozbędą się z niej niechcianych bakterii czy też widocznych plam/zacieków, które uniemożliwią swobodne zabawy.

Wszystkiego NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH!

autor: Anna Fitał

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.