Z cyklu: „TEPPICHOWY RAPORT: TOP 5 – najlepszych szamponów dostępnych na rynku w 2015 roku – część 2”

Witamy w drugiej części naszego zestawienia odnośnie najlepszym szamponów dostępnych na rynku w 2015 roku. Komplementując poprzednie zestawienie z marca o 3 – naszym zdaniem najlepsze produkty chcemy by nasi czytelnicy mieli cały czas wgląd na nowości.

MIEJSCE 3.

BISSEL 2X Pet Stain & Odor Portable Machine Formula

Na najniższym stopniu podium mamy istnego opiekuna jak i przyjaciela Twoich zwierzaków! Mowa oczywiście o szamponie BISSEL 2X Pet Stain & Odor. Jego specjalnie opracowany koncentrat czyści i neutralizuje uporczywe plamy i zapachy, które powstały wskutek psot Twoich zwierzaków. Produkt jest głównie zoptymalizowany do odkurzaczy Dirt Devil i Bissel, działa jednak dobrze z wieloma innymi markami (SUGERUJEMY: zapytaj się producenta Twojego sprzętu domowego przed konkretnym zakupem). Jego formuła jest zatwierdzona przez EPA, a jego opakowanie wykonane jest z plastiku pochodzącego z 25 % recyklingu. Polecamy go jeśli naprawdę dbasz o czystość, ale również bezpieczeństwo Twoich zwierzaków – nie zawiera żadnych szkodzących im składników!

MIEJSCE 2.

Hoover Pet Plus Platinum Carpet Detergent

Jak sama nazwa wskazuje, ten 50-uncjowy produkt zamknięty w powyższej butelce to szampon czyszczący kurz, brud i uporczywe plamy takie jak wymiociny, czy krew pochodzenia zwierzęcego… ale nie TYLKO! Nazwa składa się również z frazy „Platinum”, co powinno konsumentowi mówić tyle, iż jest on jedyny w swoich rodzaju. Ta wyjątkowość przejawia się w skuteczności i zastosowaniu. Czyści on skutecznie jak i bezpiecznie dywany i tapicerki zachowując jednocześnie dostowania względem wszystkich MASZYN GŁĘBOKIEGO CZYSZCZENIA, takich jak odkurzacze i mopy parowe. Daje mu to na tyle przewagę, iż postanowiliśmy wywindować go na drugie miejsce.

MIEJSCE 1.

Folex Co. FSR32 Instant Carpet Stain Remover

Zwycięzcą zestawienia TOP 5 najlepszych szamponów dostępnych na rynku zostaje produkt marki Folex. Produkt FSR32 to natychmiastowy dywanowy odplamiacz! W wielu zestawianiach zagranicznych serwisów zbiera laury – bezsprzecznie okrzyknięty również szamponem 2015 roku przez stowarzyszenie ICE. Uważają go za najlepszy szampon czyszczący z następujących powodów: po pierwsze, wykorzystuje niejonową bazę wody powierzchniowej – skuteczną i bezpieczną. Po drugie obniża napięcie powierzchniowe podczas czyszczenia – chroniąc tym samym strukture poszycia. Zawiera formułę Colorfast i Colorstab, które to pielęgnują i chronią kolor. To również najlepiej stworzony ekoprodukt czyszczący, gdyż brak w nim ostrych środków chemicznych, które podrażniałyby skórę lub wyniszczały Twoje zdrowie.

Wszystkiego NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH! 

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.