Z cyklu: „TEPPICHOWY RAPORT: TOP 10 – najlepszego sprzętu do czyszczenia dywanów i tapicerek w 2015 roku”.

TOP 10 – najlepszego sprzętu do czyszczenia dywanów i tapicerek w 2015 roku.
Często zastanawiasz się, czy oby Twoje domowe metody rozwiązały problem nieustannie pojawiającego się zabrudzenia na Twoim dywanie. Pewnie często esperymentujesz i straciłeś już dużo czasu na co raz żmudniejsze przeglądanie internetowych poradników. Dzięki poniższemu zestawieniu, który wykonaliśmy przy współpracy z innymi zagranicznymi blogami i portalami ułatwimy Ci wybór profesjonalnego sprzętu do czyszczenia dywanów i tapicerek, który swoją ceną po pierwsze – nie poraża, natomiast swoim zastosowaniem – zdecydowanie tak!
MIEJSCE 10.HOOVER F7411900 MAX EXTRACT CARPET WASHER – metoda ekstrakcyjna

Jeśli nie chcesz ponownie wypożyczać cięzkiej maszyny do czyszczenia dywanów, kosztem własnych już i tak przepracowanych sił, wypróbuj nowego HOOVER’a! Potrafi on rozwiązywać Twoje dywanowe problemy metodą głębokiego czyszczenia dywanów jak i tapicerek. Zastosowane szczotki obrotowe otaczając włókna dywanu skutecznie go podnosząc by ostatecznie zakończyć proces całkowitą eliminacją zabrudzenia.

MIEJSCE 9.

MCCULLOCH MC1375 CANISTER STEAM SYSTEM – czyszczenie parą

Jeśli chcesz zakupić domowy sprzęt, który jest nie tylko wielofunkcyjny, ale również zgrabny i lekki, to najlepszym rozwiązaniem będzie MCCULLOCH MC1375, który wykorzystuje system czyszczenia parą. Okaże się on doskonały do samego stricte czyszczenia jak i zmywania. Tak długo jak wykorzystujesz ciepłą wodę, tak długo gwarantujesz sobie szeroką gamę powierzchni zastosowawczej. System ten można wykorzystać również do odkażania przy użyciu środka chemicznego do czyszczenia. Sprzęt ten posiada bardzo przydatną regulację pary, tak by mógł „wysadzić” każdy tłuszcz i brud.

MIEJSCE 8. 

BISSELL 36Z9 DEEPCLEAN DELUXE CARPET CLEANER – czyszczenie dywanów i tapicerek (zwierzęta domowe)

Dzięki BISSELL 36Z9 (notabene, o którym już wspominaliśmy na łamach naszego teppichowego bloga) będzie można dokładnie wyczyścić wykładziny i upewnić się, że pozostają wolne od sierści zwierząt domowych. Niezwykle skutecznie rozwiązano zarówno problem natrudniejszych dla domowników zapachów jak i plam pozostawianych przez zwierzęta. Urządzeniem wykorzystuje do tego specjalną dyszę DuraStrength, która wręcz natychmiastowo zbiera wszystko do specjalnego kosza. Narzędzia Stain Trapper i 12 rzędów podwójnych PowerBrushes (szczotek obrotowych) dodatkowo uskutecznia działanie Twojego BISSELLKA!

MIEJSCE 7.

STEAMFAST SF-370WH MULTI-PURPOSE STEAM CLEANER – czyszczenie parą

STEAMFAST SF-370WH to kolejny sprzęt wykorzystujący wielofunkcyjne zastosowanie pary wodnej. Naszym zdaniem jest o wiele skuteczniejszy od MCCULLOCHA z racji, tego iż posiada większy zakres czyszczenia i odkażania naturalną metodą. Jego przewagą jest również waga i lepszy design, który sprawdza się bardziej podczas codziennego użytku.

MIEJSCE 6.

BISSELL 17N4 DEEPCLEAN PREMIER CARPET CLEANER – czyszczenie dywanów i tapicerek (zwierzęta domowe)

Na 6 stopniu uplasował się koleny sprzęt z rodziny BISSELL. Do kolejny sprzęt dla miłośników zwierząt domowych. Możliwości czyszczenia ma poteżne, przy wielu trybach pracy. Jeden z nich podczas czyszczenia utrzymuje temperaturę wody na równym poziomie – wszystko to dzięki technologii Heatwave. Inne zastosowanie to tzw. narzędzie „Głębokiego zasięgu” – PET. Umożliwia ona czyszczenie z góry na dół szybko i skutecznie.

MIEJSCE 5.

BISSELL BG10 DEEP CLEANING EXTRACTER MACHINE – metoda ekstrakcyjna

Dobrze widzisz, to kolejny BISSELL – tym razem wykorzystujący metodę ekstrakcyjną! Maszyna, a właściwie swoisty ekstraktor znacznie lepiej wyczyści i wysuszy wykładzinę niż jego poprzednie modele. Poziom rozwiązań i wody monitorowany jest przez wskaznik przepływu. Urządzenie wyposażone jest w dwa silniki (jeden z nich to silnik ssący), rolki i pędzle. Na czas przechowywania model BG10 DEEP można nawet złożyć w dół układając cały sprzęt w ergonomiczny uchwyt do przenoszenia.

MIEJSCE 4.

HOOVER POWER SCRUB DELUXE CARPET WASHER – czyszczenie dywanów i tapicerek

HOOVER powraca na naszą listę i wskakuje od razu na miejsce tuż za podium. POWER SCRUB DELUXE, jak sama nazwa wskazuje ma nam oferować coś ekstra – coś znacznie więcej za proporcjonalnie oczywiście większą cenę. Jego zalety to niezwykły design i praktyczność, gdyż został zaprojektowany z myślą o czyszczeniu dywanów, ale również innych powierzchni tkaniny wokół, a także powierzchni Twojego domu. Czyszczenie będzie pestką również od najzmorniejszej strony przygotowania do kolejnego użytku. HOOOVER POWER SCRUB DELUXE posiada albowiem łatwo dostępne zbiorniki, które w sposób szybki i właściwie bezwysiłkowy możemy opróżnić i ponownie wypełnić.

MIEJSCE 3. 

BISSELL SPOTCLEAN PROFESSIONAL PORTABLE CARPET CLEANER – czyszczenie dywanów i tapicerek (czyszczenie samochodu)

Brązowy medal w profesjonalnym czyszczeniu dywanów i tapicerek w naszym AF-Teppichowym zestawieniu TOP 10 zgarnia maszyna BISSELL SPOTCLEAN PROFESSIONAL PORTABLE. Ostatni człon nazwy – przenośny niejako idealnie opisuje ten sprzęt… jednak my dodajemy jeszcze: „MAŁY ALE WARIAT!”. Ten poteżny sprzęt do czyszczenia oferuje skuteczny sposób, aby oczyścić nieład z każdego zródła. Szczególnie nadaje się do czyszczenia powierzchni wewnątrz samochodu. Wyczyści każdy wyciek chodnikowy i z obszaru tapicerki. Wygodna przenośna konstrukcja jest niezwykle wytrzymała dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego. 

MIEJSCE 2.

RUG DOCTOR MIGHTY PRO X3 PET PACK – czyszczenia dywanów i tapicerek (zwierzęta domowe)

Zaletą tego sprzętu, dzięki któremu jest tak wysoko w naszym zestawieniu jest moc, która pozwala właściwie najstarszemu typowi dywanu przywrócić jego dawną świetność po działalności Twoich zwierzaczków. Nie wdając się w specyfikację sprzętową, która jest dostępna na stronie producenta wskazać należy, iż przy użyciu „DYWANOWEGO DOKTORKA” nie musisz napełniać i opróżniać zbiornika raz co raz, gdyż jego pojemność mierzy 3.9 galonów. Ten sprzęt charakteryzuje się niewyobrażalnymi osiągami!

MIEJSCE 1.

BISSELL 86T3/86T3Q DEEP CLEANING MACHINE – ekspert w czyszczeniu dywanów i tapicerek

Laur zwycięzcy TOP 10 – najlepszego sprzętu do czyszczenia dywanów i tapicerek w 2015 roku zdobywa model 86T3 i zamiennie 86T3Q. Są to dwie maszyny, które różnia się tylko mocą. To co wyróżnia ich spośród wszystkich to wielofunkcyjność, ale w rozumieniu do zabrudzeń różnego typu. Usuwanie brudu pozwalają specjalne szczotki – system wirujący PowerBrushes DirtLifer. Wszystkie czynności ułatwia wąż dalekiego zasięgu. Ten typ BISSELL’a jest całkowicie niezawodny w swej prostocie i skuteczności, wystarczy że przekonasz się sam, bo to naprawdę TOP 1!

Wszystkiego NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH! 


Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.