Z cyklu: „TEPPICHOWY RAPORT: czyszczenie podłogi winylowej – odkurzacz VAX”

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, „co jest najlepszym sposobem, aby oczyścić moją winylową podłogę?” Nie jesteś sam, wiele osób zadaje to samo pytanie śląc na AF-Teppichową skrzynkę mailową nam wiadomości. Odpowiedź zwykle skutkuje zastosowaniem standardowego mopa + wiadro, ale ta metoda mycia podłogi może stworzyć więcej problemów niż rozwiązań. Tym wpisem udostępniamy Państwu łatwy sposób, czyszczenia powierzchni winylowej przy jednoczesnej jego pielęgnacji.
Woda z nadmiernie wilgotnym mopem działa bardzo zle na tego typu strukturę. Może spowodować szybkie pęknięcia, szwów i krawędzi podłogi. W najgorszej konsekwencji skutkiem częstego wyboru mopa będzie zniszczenie kleju, który trzyma winyl. To z kolei spowoduje, iż podłoga zacznie nam się rozlatywać przez rozluznienie, same rogi natomiast po mału będą się zwijać. 

Odkurzacz VAX

Każdy rodzaj podłogi jest inny, co oznacza, iż powinny być one traktowane i czyszczone inaczej. Podłogi winylowe są o wiele bardziej delikatne niż reszta rodzajów. Odpowiedzią na czyszczenie i pielęgnacje winylowego podłoża są dostępne na rynku odkurzacze o firmy VAX. Korzystają one z gorącej wody i szczotki SpinScrub która, delikatnie szoruje swoją powierzchnie, a następnie wydobywa całą wodę i pozostałości z podłogi winylowej utrzymując jej suchość w kilka sekund.
Producent chwali się również bezprzewodową wersją odkurzacza, który jest idealny do mycia powierzchni dla użytkowników ceniących sobie jeszcze większą wygodę. Dzięki temu można swobodnie bez obawy o kabel wysprzątać swój dom. AF TEPPICH przypomina: pamiętaj o tym, iż w parze z odkurzaniem powierzchni powinno iść również czyszczenie Twoich dywanów. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zamówić u nas profesjonalną usługę związana z praniem i czyszczeniem zadzwoń do nas już teraz! AF Teppich odpowie na każde zgłoszenie dbając o staranność usługi.

Wszystkiego NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH! 

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.