Specjalistyczne usługi czyszczenia tapicerek.

Specjalistyczne usługi czyszczenia tapicerek.
Każdy element, który masz w swoim domu jest INWESTYCJĄ. Z tego względu powinieneś robić wszystko, aby utrzymać go w prawowitej wartości. Jeśli chodzi o takie przedmioty jak sofa, dywany, zasłony i krzesła, ważne aby utrzymać je w czystości niezależnie od czasu i natężenia ruchu. Regularne czyszczenie – tak często powtarzane na łamach naszego bloga pozwala na redukcje uporczywych ploam na dywanie, sofie czy tapicerce.
Dobrze wszystko ładnie – pięknie. Ale kiedy tak naprawdę zatrudnić ekspertów? Aby zapewnić prawidłowe czyszczenie tapicerki, nie wolno nam zaburzyć korealacji: czas – reakcja. Jest to o tyle kluczowe, iż jeśli trafimy do tego na bardzo wątpliwą firmę, bo np. nie ma nigdzie bliżej lepszej to nasz problem może zostać nieodpowiednio rozwiązany. AF TEPPICH przestrzega: reaguj szybko i sprawnie! Nie masz czasu na samodzielnie czyszczenie lub twoj typ zabrudzenia wymaga eksperta? Ok zdarza się, ale wszystko to da się naprawić wystarczy wyćwiczyć w sobie nowy nawyk.
Jest tak wiele firm, które oferują czyszczenie tapicerek. Niektóre z nich wykorzystują bezpieczne i przyjaznych dla środowiska produkty, a niektórzy wręcz przeciwnie. Jeśli chodzi o naszą firmę oferujemy najbezpieczniejsze metody ekologiczne jak i te mniej przyjazne dla środowiska – ale za to bardziej efektywne. U nas NAPRAWDĘznajdziesz wszystko czego szukasz na temat czyszczenia dywanów i tapicerek!
Niezawodne czyszczenie tapicerki nigdy nie pozostawia żadnych pozostałości na czyszczonych elementach. Będą więc one dokładnie przemywane w celu zapewnienia, że ​​cała pozostałość zostanie całkowicie wyeliminowana. Czasami brud i tłuszcz na meblach może sprawić, że wyglądają staro i tandetnie, dlatego oferujemy wam gruntowne usługi – zadbamy o każdy szczegół!
Brud może naprawdę ukraść estetyczne piękno mebli i dywanów w domu. Brud może również tworzyć szkodliwe środowisko, które nie nadaje się dla osób cierpiących na alergie. Gdy kurz gromadzi się na kanapie można dostać alergii, a zapewne zastanawiałeś się skąd ono pochodzi – no właśnie. Jedną z głównych przyczyn alergii w domach są brudne dywany i meble.
Profesjonalne czyszczenie tapicerki nie jest drogie. Do tego jest warte i skuteczne również w dłuższej perspektywie. Fakt, że będzie utrzymany świetny wygląd Twoich drogich przedmiotów gospodarstwa domowego sprawia, że profesjonalne usługi czyszczenia tapicerek się opłacają. Dzięki temu zachowasz styl i świetny wygląd domu i nie tylko.

Wszystkiego NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH!
autor: Anna Fitał

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.