Tchnij życie we wnętrze Twojego domu!

Tchnij życie we wnętrze Twojego domu!

Nie wiem jak wy, ale w okresie noworocznym mam ochotę oczyścić dom z dywanowych zabrudzeń tak samo mocno jak i odświeżyć parę rzeczy po przez zakup nowych elementów. Na szczęście, wiele z moich ulubionych producentów wydaje rok rocznie nowe meble i przedmioty, które idealnie nadają się do wypełnienia wnętrza. Oczywiście takie podejście jest nie tylko nie lada wyzwaniem organizacyjnym, ale również wymaga przejrzenia nowych trendów. Dlatego dla naszych kochanych czytelników postanowiłam przygotować zupełnie inne zestawienie niż zazwyczaj publikowane na blogu. Nie będziemy w nim przedstawiać nowych metod prania dywanów, ale za to otworzymy nasze serca na piękno. Oto, nie które rzeczy które zarówno ja jak i cała rodzina AF-Teppich ma na oku…

Kocham te niebieskie indygo poduszki w stylu baltic!…

 …tak samo jak drukowane poduszki inspirowane stylem vintage i plemiennymi wzorami (w sposób wysublimowany można połączyć oba motywy i kolory)

Wiszące półki z marmuru i mosiądzu ahhh… kochamy prostotę i naturalne wykończenia, do tego wieszak/zawieszka na torebkę lub zegar.

To starodawne krzeszło nazywa się Henry, jeden z naszych pracowników znalazł je na internetowej aukcji w raz z prezentowanym stolikiem.

W końcu nadszedł czas na zaprezentowanie nowego trendu jeśli chodzi o dywany. Model nazywany antylopy carpet to wariacja na temat beżu i koloru ecri naśladuje typ dywanu Stark świetnie nadaje się do małych pomieszczeń z racji łatwego czyszczenia jego poszycia.

Wszystkiego NAJCZYSTSZEGO życzy AF-TEPPICH!
autor: Anna Fitał

Kontakt

Skontaktuj się z nami i ustal dogodne warunki i termin wykonania usługi

AF TEPPICH
MIROSŁAW FITAŁ

ul Kominiarska 4
51-180 Wrocław

tel. 501 148 510
tel. 71 325 89 61

[email protected]

DOJAZD
do klienta!
GRATIS

Punkt przyjęć:
pon-pt: 10.00-18.00
soboty: 10.00-14.00

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celu obsługi zapytania.